Informatie aanvragen

Van der Sluis Agri
Kamperzeedijk 57
8281 PB GENEMUIDEN
Tel. 038 - 344 6441
Fax. 038 - 344 6355

Contact personen:
Afdeling mechanisatie:
Verkoop verkoop-agri@vd-sluis.nl 038 - 344 6441

k.mulder@vd-sluis.nl Klaas Mulder 06 - 31 775 689




Werkplaats werkplaats-agri@vd-sluis.nl 038 - 344 6441
Magazijn / Onderdelen magazijn-agri@vd-sluis.nl 038 - 344 6441
Keuringen va-keur@vd-sluis.nl 038 - 344 6441
 
Afdeling veehouderij techniek
Verkoop w.kanis@vd-sluis.nl Wim Kanis 06 - 51 268 250
  j.westerink@vd-sluis.nl Jaap Westerink 06 - 53 713129
Toerboertiekers   Klaas Huisman 06 - 20 114 407
    Edwin Kortstee 06 - 51 449 492
Storingsnummer (buiten kantoortijden) 0900 - 344 6441
Storingsnummer voor automatisch melken 088 - 11 81 600
 
Landbouwshop landbouwshop@vd-sluis.nl 038-3446441