Contact | Van der Sluis Agri B.V.

Contact Formulier

Van der sluis Bezoeken

Van der Sluis Agri B.V.

 
vestiging Genemuiden Kamperzeedijk 57
8281 PB Genemuiden
038 - 344 64 41
vestiging Ens

Oogstveld 18
8307 DV Ens
0527 - 25 10 40

 

Postadres:
Kamperzeedijk 57
8281 PB Genemuiden

Dringende storingen:
038 - 344 64 41

Algemeen e-mailadres:
agri@vd-sluis.nl

Mechanisatie

Verkoop 038 - 344 6441
verkoop-agri@vd-sluis.nl
  Rik Schotman
06 - 21 150 285 
r.schotman@vd-sluis.nl 
  Wouter Evertse
06 - 31 775 689 
w.evertse@vd-sluis.nl 
 

Gerard Dunnink 
06 - 11 37 09 47
g.dunnink@vd-sluis.nl

Werkplaats 038 - 344 6441
werkplaats-agri@vd-sluis.nl
Magazijn / Onderdelen 038 - 344 6441
magazijn-agri@vd-sluis.nl
Keuringen 038 - 344 6441
va-keur@vd-sluis.nl

Veehouderij techniek

Verkoop Wim Kanis
06 - 51 268 250
w.kanis@vd-sluis.nl
  Jaap Westerink
j.westerink@vd-sluis.nl
06 - 53 713129
 Toerboertiekers Klaas Huisman
06 - 20 114 407
  Henry de Haan
06 - 51 449 492
Storingsnummer (buiten kantoortijden) 038 - 344 6441
Storingsnummer voor automatisch melken 088 - 11 81 666

 

Agrishop

  agrishop@vd-sluis.nl
038 - 344 6441