Contact | Van der Sluis Agri B.V.

Contact Formulier

Van der sluis Bezoeken

Van der Sluis Agri B.V.

 
vestiging Genemuiden Kamperzeedijk 57
8281 PD Genemuiden
vestiging Ens Oogstveld 18
8307 DV Ens

 

Postadres:
Kamperzeedijk 57
8281 PD Genemuiden

Dringende storingen:
038 - 344 65 55

Algemeen e-mailadres:
agri@vd-sluis.nl

Mechanisatie

Verkoop 038 - 344 6441
verkoop-agri@vd-sluis.nl
  Rik Schotman
06 - 21 150 285 
r.schotman@vd-sluis.nl 
  Wouter Evertse
06 - 31 775 689 
w.evertse@vd-sluis.nl 
Werkplaats 038 - 344 6441
werkplaats-agri@vd-sluis.nl
Magazijn / Onderdelen 038 - 344 6441
magazijn-agri@vd-sluis.nl
Keuringen 038 - 344 6441
va-keur@vd-sluis.nl

veehouderij techniek

Verkoop Wim Kanis
06 - 51 268 250
w.kanis@vd-sluis.nl
  Jaap Westerink
j.westerink@vd-sluis.nl
06 - 53 713129
 Toerboertiekers Klaas Huisman
06 - 20 114 407
  Edwin Kortstee
06 - 51 449 492
Storingsnummer (buiten kantoortijden) 0900 - 344 6441
Storingsnummer voor automatisch melken 088 - 11 81 600

 

Landbouwshop

  landbouwshop@vd-sluis.nl
038 - 344 6441